Registan Education Centre #67 exam natijalari

Registan Education Centre    #67 exam    Beginner students
ID codeListeningReadingWritingSpeakingOverall
Turaev Muhammad162017861
Xoliqov Ravshanbek142018860
Asomov Asadbek 2418171170
Tursunfliyev lochinbek1620191166
1100097161017043
ilkhomov Murod101620046
Fozilova Abbosbek16020036
Husanov Bekzod 141417651
Mustafa Ernazarov 2220201173
Akbaraliyev Akmal16018034
Ravshanov Ruslan101216038
1100154181817053
Abdialimov Zafar161017043
70001521818192176
700014081071742
7000119121271748
70001326188739
70001971814121862
70001181412152061
70001091614211061
70001232014131562
700013510185538
7000136201091049
700010581211940
70001041010161147
7000129618171253
70001212222141573
70001022218222082
70001032222241987
70001082018221272
70001071818182074
7000106141415952
70001141214141050
70001121612201967
70001132222191982
70001011418141561
70001101422201571
70001311620152071
70001112022241480
700014241261234
7000146618171051
700015081681547
70001261614151560
7000124161691758
70001252222242088
7000134812142256
7000133616121751
70001221414171560
700011741651338
7000115181291049
700013881651039
700013961461339
7000151201281757
70001482018242587
7000137101421036
70002141624151469
700012081481343
70001431420141260
700014481051033
700014712167338
700012720185750
700014114209447
7000145101871550
70001491288331
7000128201492063
70001301022171766
70001168227037
16000031614151358
16000081820131566
16000331418141258
16000352018141466
17002501615151056
17005631516161259
17002741517161159
17002201415151155
17005621617161059
17002751415141154
17002271616171261
17003361319141157
1700277131516953
17003111519151261
17003041514151256
17002661114131149
17002101315161357
17003201215141455
17002241112151149
1700332105151040
1700219168141048
14000162018202179
14000151818201874
14000301816222379
14000272218202080
14000282416202282
1400033101415948
13001262016221169
1300056201622664
13001071620171063
1300117201620460
1300036201610248
130012581818448
130012416168444
1300031420101044
130005716167443
13000518166333
130003716160032
Azimova Robiya1218151560
Shakarova Madina1824202284
Rahmatov Bobur1422181064
Eshmirzayev Sultonbek1526222386
Malikov Alijon1722202079
Tashturdiyeva Nozima1424151568
O’ktamova Gulchehra1024201973
Obodullayev Kamoliddin1222202074
Xolmuradova Malika820151457
Abdumalikov Abdumannon620151253
Ochilov Ramziddin 1022181565
Alimova Nigina1922202384
Djumanova Shahrizoda1020201868
Ashurova Mohinur121251039
Axmedov Hasan1014151251
Oltinbekova Munira1412151051
Abdullayeva Iqboloy1216221565
Nasirdinova Hadicha1016151556
Qudratova Mushtariy1318151056
Rahimova Kamilla718201863
Xamzayev Abdulqodir78151545
Registan Education Centre    #67 exam    Elementary students
ID codeListeningReadingWritingSpeakingOverall
70001571818141464
70001602218132073
70001551820242385
7000163141891556
7000169616131752
70001702018151568
70001662220142581
70002112010191564
70001721618161767
70002124631831
70001732024172182
70002071212151857
70002091626111770
7000208144141547
70001652026222391
70001581620181872
70001711618182577
70001671816121763
70001641422152172
70001591412132261
7000168186151857
70001542022171574
70001561624122072
70001621414121656
70001611410131249
700018061612842
7000178161815857
7000198612191956
70001741418181565
70001751018182268
70001991418192576
70001761622222080
70001791422231473
70002011616171766
70001961822212586
700020016631843
70001771216211362
16000321822161369
16000101618131259
16000222022151673
16000261416131255
16000302016141464
16000141820151366
16000161214131251
16000171614121355
16000201820141567
16000062018151467
16000292020141670
17000612218201979
17002401820202179
17002732220181575
17002822016161264
1702722020201474
robiya1818151061
17003502014121965
17005572218202080
17003422020201676
17005581616161361
17002541616162371
Saidkomil1814171059
17002432020172279
Abduqodir1616171463
17002441414201361
17002391818181468
17002691612171459
Masodiqov1213161253
1700077181917054
14000072022201880
14000082226221686
14000092222181678
14000102226221686
14000112026221785
14000132226201886
14000181816181668
14000412026181175
14000122226241587
14000142024181274
13001142018181571
13001011416161157
13001181612101149
1300122121613445
Axmatov Lazizjon204121854
Aralova Aziza2422162486
Shokirov Mohirjon1820202482
Ismoilov Muxtor2018121874
Ermuxammadov Asadbek2016122068
To’rayev  Jasurbek2218191574
Nurmatov Bobur1613152064
Yusufjonov Murod1812141559
Axmadaliyev Shukrullo2218151570
Yo’ldosheva Munisa1216141052
Normuroda Sevinch2020151570
Shukurova Diyora1616201668
Nizomiddinov Fazliddin1618141563
Xayrullayev Anvar2416151570
Nurmatov Mustafo188132059
Aralova Sevinch2220182080
Nuraliyev Ziyodulla2226202391
Registan Education Centre    #67 exam    Pre-intermediate students
ID codeListeningReadingWritingSpeakingOverall
70001842014152069
70001851414141860
70002021618172071
70002041412141858
7000213201661052
70002051618162272
70001862212122268
70002031412122260
70002062014132269
70001831614141660
16000362020171673
16000051820151568
16000311416121355
16000011012131045
16000282018141567
16000131816121359
16000111618131461
16000091818141262
17003371314141758
1700211141818050
17002151416152267
17002701320142471
17002631314141657
170006615150838
1700050141515953
17002911414141961
17002121416141963
17003501416141660
17002842020202181
Hakimov202020060
13000441018201765
13000841016181660
1300020162215861
Isroilov Hasan28201545
Bo’riyev Sarvar21681440
Qoriyeva Soliha138192363
To’xtayeva Nargiza131691452
Fayzullayev Mirjahon2018141971
Ravshanov Abror418201456
Akbarjonov Abduvoris1212162262
Sultonova Mariya1622142476
Hikmatullayeva Nigora2020192180
Kamiljanova Muxlisa1722232486
Isroilova Charos1718242079
Isroilov Husan914181556
O’tkirjonova Farangiz1718152070
Registan Education Centre    #67 exam    Intermediate students
ID codeListeningReadingWritingSpeakingOverall
700019441613033
700019024182044
70001914691736
70001882632031
700019564192049
7000192410192255
700019324111532
16000272018151366
16000021620141565
16000231816131259
16000241612101250
16000251820141365
16000181614131356
16000192020151570
16000071816141361
16000371618131259
16000041816121056
16000152016141565
16000211820131566
Sharipova Munisa1218242478
Mirzakulova Feruza26151033
Erkinova Malika24122038
Ochilova Robiya214201046
Fayzullayeva Nilufar414101240
Muhammad Hsasn Rina 914122459
Eshmirzayev Javohir014211247
Jonmirzayev Shohjahon410191952
Abdug’afforov Abdusodiq314141532
Hamzayeva Saodat22182244
Hamzayeva Vazira48252461
Hakimova Nasiba010201848
Eshmamatova Ozoda08231041
Zokirova Kamola26201038
Obodullayeva Sevinch410191346
Ko’shkinbayeva Asem24201846
Xabarni do'stlaringiz bilan o'rtoqlashing!